خانه درباره ما محصولات خدمات ارتباط با ما EN
             


کارخانه تولیدی شفق به منظور ارتقاء سطح تولیدات لاستیکی و پلاستیکی در داخل کشور، به عنوان اولین و تنها پایه گزار تولید انواع شیلنگ, پروفیل و سایر محصولات لاستیکی و پلاستیکی در سال 1366 به شماره ثبت 70476 در شهرک صنعتی زاهدان تاسیس گردید.
کارخانه تولیدی شفق با مساحت 8000 متر مربع ، شامل200 متر مربع ساختمان اداری و 2400 متر مربع سالن تولید، آزمایشگاه و انبار می باشد.

در حال حاضر، کارخانه تولیدی شفق ظرفیت متوسط تولید بیش از 1200 تن شیلنگ و1200 تن برای سایر قطعات در سال و تعداد 30 نفر نیروی انسانی فعال در دو شیفت کاری ، شامل پرسنل تولیدی ( مدیر کارخانه- مهندسین صنایع ، شیمی و مکانیک - تکنسین ها – سر کارگرها و کارگرها ) و پرسنل اداری (مدیر اداری و مالی- کارشناس و کارمند اداری و مالی- ماموران فروش- انبارداران و...) را تامین مینماید .

کارخانه تولیدی شفق با بیش از 25 سال سابقه فعالیت در امر تولید انواع شیلنگ, پروفیل و سایر محصولات لاستیکی و پلاستیکی و تلاش برای بالا بردن سطح کیفیت محصولات خود و مطابقت تولید با استانداردهای داخلی و جهانی، در زمره بهترین تولید کننده های خط تولید شیلنگ های فشار قوی شناخته شده و محصولات تولیدی خود را به سوی بازارهای جهانی و رقابت با سایر تولیدکننده های خارجی انواع شیلنگ های فشار قوی لاستیکی و پلاستیکی به پیش می برد.

 
 
 
  | | | |  

Copyright © 2006 - 2020 Shafagh Company * Designed by Faranegar CO.